Haber

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Bayındır’da Kutlandı

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Bayındır’da coşkuyla kutlandı. Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 103. yıl dönümü nedeniyle bugün Bayındır’da düzenlenen törenlerde, önce belediye başkanlığına çocuk temsilcisi ziyareti gerçekleştirildi. Bayındır Belediyesi’nin hazırladığı 6. Çocuk Şenliği, Bayındır Kent Stadı’nda gerçekleştirildi.

Bayındır Kaymakamı Emin Kaymak, Bayındır Belediye Başkanı Uğur Demirezen, İlçe Emniyet Müdürü Levent Akkaya, İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Yunus Emre Sonsöz, İlçe Milli Eğitim Müdürü Serdar Ökay, Siyasi parti temsilcileri, STK üyeleri, çocuklar ve Halk Mahallesi sakinleri katıldı. Merkez İsmet İnönü Ortaokulu. . İlçe Milli Eğitim Müdürü Serdar Ökay’ın günün anlam ve değerini belirten konuşmasının ardından öğrenciler gösterilerini sergiledi. Çeşitli yarışlarda dereceye giren öğrencilere ödüllerinin verilmesinin ardından tören sona erdi.

Bayındır Belediyesi’nin bu yıl 6.’sını düzenlediği çocuk şenliğine çocuklar ve aileleri büyük ilgi gösterdi. Ödüllü yarışmalar, çeşitli oyunlar, halk oyunları gösterileri ve ikramların yer aldığı etkinlikte çocuklar tatilin keyfini doyasıya çıkardı.

Bayındır Belediye Başkanı Uğur Demirezen, Bayındır Belediyesi’nin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla düzenlediği Çocuk Şenliği’nde yaptığı açıklamada, katılan tüm çocuklara ve misafirlere teşekkür ederek, “Türkiye Büyük Millet Bayramı’nın 103. Millet Meclisi, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün dünya çapındaki kutlamaları. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyor, geleceğimizi emanet ettiğimiz çocuklarımıza sağlıklı ve mutlu bir gelecek diliyorum. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız kutlu olsun. söz konusu

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

civrilajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu