Ekonomi

ASLAN Pharmaceuticals 5 milyon dolarlık arzını duyurdu

SAN MATEO, Kaliforniya ve SİNGAPUR – ASLAN Pharmaceuticals Ltd. (NASDAQ:ASLN), 5 milyon dolar brüt gelir elde etmeyi amaçlayan kayıtlı doğrudan arz ve eşzamanlı özel menkul kıymet plasmanını duyurdu.

Şirket, her biri 1,00 $’dan 5 milyon Amerikan Depoziter Hissesi (ADS) satmayı planlıyor. Eş zamanlı olarak, yine ADS başına 1,00 $’dan eşit sayıda ADS satın almak için hemen kullanılabilecek ve beş yıl içinde sona erecek varantlar ihraç edecektir.

Arzın kapanışının, standart kapanış koşullarına tabi olarak 14 Mart 2024 civarında yapılması planlanmaktadır. H.C. Wainwright & Co. bu işlem için münhasır plasman acentesidir. Arzdan elde edilecek net gelir, araştırma ve geliştirme faaliyetleri, işletme sermayesi ve diğer genel kurumsal giderlerin finansmanında kullanılacaktır.

ASLAN’ın ADS’leri, 6 Nisan 2023 tarihinde Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) tarafından geçerli ilan edilen bir raf kayıt beyanı kapsamında arz edilmektedir. Bununla birlikte, varantlar ve bunların altında yatan ADS’ler özel bir yerleştirmede ihraç edilmiştir ve Menkul Kıymetler Yasası veya eyalet menkul kıymetler yasaları kapsamında kayıtlı değildir, bu nedenle ABD’de kayıt veya muafiyet olmadan satılamazlar.

Şirket şu anda orta-şiddetli atopik dermatit tedavisi için sınıfında birinci potansiyel bir antikor olan eblasakimab ve alopesi areata için sınıfında birinci potansiyel bir tedavi olan farudodstat geliştirmektedir ve ara deneme sonuçları 2024 ortalarında beklenmektedir.

Bu finansal hamle, ASLAN’ın klinik programlarını ilerletme ve büyüme girişimlerini destekleme stratejisinin bir parçasıdır. Bu raporda açıklanan bilgiler ASLAN Pharmaceuticals tarafından yapılan basın açıklamasına dayanmaktadır.

Bu makale yapay zekanın desteğiyle oluşturulmuş, çevrilmiş ve bir editör tarafından incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şart ve Koşullar bölümümüze bakın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu