Haber

Burak Deniz’e 7 yıl 2 ay hapis cezası

‘Şahmaran’ dizisinin çekimleri için Adana’da bulunan Burak Deniz’in, gittiği otelde iş arkadaşı Nilperi Şahinkaya ve sevgilisi Emre Yusufi ile tartıştığı iddia edildi.

Şahinkaya’nın oturduğu masaya giden Deniz’in oyuncuya küfür ettiği ve ardından olay çıkardığı iddia edildi.

Yusufi’nin küfür ettikten sonra Burak Deniz’in üzerine yürüdüğü, Yusufi’nin arkadaşının araya girdiği belirtildi.

Çevresindekiler Burak Deniz’i uzaklaştırırken, Nilperi Şahinkaya’nın da kaldığı oteli değiştirdiği öğrenildi.

Nilperi Şahinkaya dava açtı

29. Uluslararası Altın Koza Sinema Festivali Ödül Töreni için Çukurova Üniversitesi Kongre Merkezi’ne gelen Nilperi Şahinkaya, “Hukuki süreç başlayacağı için avukatlarımızdan öğrenebilirsiniz. Bu konuda herhangi bir konuşma yapmayacağım.”dedi.

Olay basına yansıdıktan sonra Burak Deniz’in menajeri şirket oldu. “Haberde adı geçen oyuncu Nilperi Şahinkaya hakkında gelişigüzel küfür veya aşağılayıcı sözlerin kullanıldığı iddialarının gerçeği yansıtmadığını takdirle belirtir, tartışmanın başka yere sürüklenmemesini önemle rica ederiz. .”kelimeleri kullanmıştı.

Ünlü oyuncular arasındaki gerilim mahkemeye taşındı. Burak Deniz ise geçtiğimiz Cuma gününden bu yana kamuoyunu meşgul eden ve birçok iddiaya yol açan konu hakkında sosyal medya hesabından yazılı bir açıklama yaparak özür diledi.

“Şaka gitti”

burak deniz “Şaka için özür dilerim. Bu kırgınlığın bir an önce son bulmasını diliyorum.” açıklama yapmıştı. Ama son pişmanlık işe yaramadı!

Özür kabul edilmedi

Emre Yusufi ile bir partiye katılan Nilperi, “Dava yargıya taşındı. Bu konu hakkında daha fazla konuşmak istemiyorum.” dedi. Deniz’in özrünü kabul etmediler.

Savcılık, tarafların ifadeleri ve görgü tanığı Şahinkaya’nın erkek arkadaşı Emre Yusufi ile olayın yaşandığı otelin güvenlik kamerası görüntülerini inceledikten sonra nihai kararını verdi.

7 yıl 2 ay hapis

Burak Deniz hakkında kendisine hakaret ve yaralamaya teşebbüsten dava açılmasına karar verildi.

Nilperi Şahinkaya’nın açtığı dava sonucunda Burak Deniz’in 7 yıl 2 ay hapis cezasına çarptırılacağı ortaya çıktı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat firmaları
Başa dön tuşu