Yaşam

Haluk Levent, Telefonunu Getiren Herkese Elleriyle Menemen Yapacak

Haluk Levent, New York’taki konseri için ABD’ye gitmeden önce telefonunu arabada unuttu. Levent, sosyal medya hesabından yaptığı farklı bir duyuruyla, New York uçağının ortasında telefonunu kendisine teslim edecek kişiye menemen yapacağını söyledi.

 

Haluk Levent’ten Olağanüstü Yardım Talebi

Ünlü müzisyen Haluk Levent, New York’taki konseri için ABD’ye uçmadan önce telefonunu arabada unuttu. Levent, sosyal medya hesabından yaptığı farklı bir duyuruda, New York’a uçarken yanına telefonunu getiren kişiyi önce konserinde ağırlayacağını, ardından ona menemen yapacağını söyledi.

Haluk Levent, telefonuyla ilgili yardım davetini şöyle anlattı; “Arkadaşlar 2 saat önce başıma bir şey geldi. Bunu sizinle paylaşmak istedim. Bu akşam New York’ta konserim var. Havaalanında check-in yaptığımda telefonumun yanımda olmadığını gördüm. Telefonum arabamda kaldı. Şoförüm onun da eve gittiğinin farkında değildi. Konseri iptal etmemek için telefonum olmadan uçmak zorunda kaldım. Bu tweeti yanımda oturan sevgili Bülent Çeçen sayesinde yazdım.

Kısacası bugün bana kimse ulaşamayabilir. Bugün THY’nin 15.10 saatlik uçuşuyla New York’a uçacak olan ve bu tweet’i okuyan bir yolcu arkadaşınız varsa buraya yazsın. Ona ulaşmama izin ver. Telefonumu getirmesini istiyorum. Hatta bu akşamki konserimin konuğu olsun. “Onun için menemen bile yapıyorum.”

Haluk Levent Sözünü Tuttu!

12 Ocak’ta Pençe-Kilit Harekatı bölgesinde teröristlerle yaşanan çatışmada şehit olan Piyade Sözleşmeli Er Müslüm Özdemir’in ailesinin evi, 6 Şubat’ta meydana gelen depremde yıkıldı.

Konteyner kentte kalan şehit ailesinin, yaşadıkları zorluklar nedeniyle çadır kente taşınmayı tercih ettikleri bilgisini aldık. Bu nedenle Haluk Levent, konserinden elde edilen gelirle Müslüm Özdemir’in ailesine ev alacaklarını söyledi:

“Şehit Müslüm Özdemir’in ailesinin ev hakkı var. Kahramanmaraş Valimiz Sayın Mükerrem Ünlüer bu konuda bizleri aydınlatan bir konuşma yaptı. Ama bir taraftan da tutunmamız gerektiğini düşündük. “Bursa konserimden elde edeceğim gelir ve Hasan Can Kaya’nın gösterisinden elde edeceğim gelirle önümüzdeki hafta şehit annemize ev alacağız.” söz konusu.

Haluk Levent, 2+1 dairenin anahtarlarını şehit Müslüm Özdemir’in ailesine teslim etti. Evin mobilyalarını Melek Mosso’nun sağlayacağını söyleyen sanatçı, şunları söyledi:

“Kahramanmaraş 12 Şubat ilçesi Tekerek Caddesi üzerinde 2+1 dairenin tapusunu aldık ve yeni yapılan evin teslimini yaptık. Deprem yönetmeliği dokümanlarını inceleyerek teslim ettik. 3 gün içerisinde eve yerleştirilecekler. Bu konuda desteğini esirgemeyen bölgedeki AHBAP gönüllülerine ve Kahramanmaraş Valimiz Sayın Mükerrem Ünlüler’e ‘Nasıl destek olabilirim?’ “Yazan sanatçı, oyuncu ve spor dünyasından dostlarıma, güzel indirim yapan ev sahibine, gerçek bir indirim almayan emlakçımız Taner Barışık’a ayrı ayrı teşekkür ediyorum. ev için emlak komitesi.” söz konusu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu