Yaşam

Hem aldatıldı hem de dövüldü! Sihirli Annem’den Tuğçe yaşadıklarını anlattı

Yıllar önce yayınlanan Sihirli Annem dizisindeki Tuğçe rolüyle tanınan Dilara Ersubaşı, Sunuculuğunu Gökay Kalaycıoğlu’nun üstlendiği Haberler.com’un YouTube kanalında yayınlanan Haber Mazeret programına konuk oldu. Dramatik bir şekilde ayrıldığı eski eşi Mustafa Can Keser’den hamileyken aldatılıp şiddete maruz kalan Ersubaşı, yaşadıklarını anlattı.

“EVLENDİĞİMDE 3 AYLIK HAMİLEYDİM”

Hamile kaldığı için çabuk evlendiğini belirten Damla Ersubaşı, “Eski eşimle bir arkadaşım aracılığıyla tanıştık. Onu ilk gördüğümde çok beğenmiştim. 1,5 yıl çıktık, sonra evlenince evlendik. Hamileydim. Evlendiğimizde 3 aylık hamileydim. Hamile kalmasaydım bile evlenirdim. Ailem sonradan hamile olduğumu söyledi. “Öğrendi ve babam benimle konuşmadı. bir süre. Hamile olduğumu öğrendiğimde annem yüzüme tükürdü. Erken yaşta evlendiğim için pişmanım” dedi.

“9 AYLIK HAMİLE OLDUĞUMDA ALDATTIM”

Keser tarafından aldatıldığını ve şiddete maruz kaldığını söyleyen ünlü isim, sözlerini şöyle sürdürdü: “Eski eşim öfkesini yenemedi, sorunlarımızı aşamadık. Konuşamadığımız şeyler oldu. hakkında ve düzelt. Beni aldattı ve ben onu yakaladım. İhaneti kendisi kabul etti. Kendi gece kulübünde yaptığı için sahneler vardı. 9 aylıkken hamileyken aldatıldığımı öğrendiğimde yıkılmıştım. .Doğuma girerken hep ne yapacağımı düşündüm.İlk kızım doğduktan sonra ben de eski eşimden şiddet gördüm.Şiddet aldatılmaktan çok daha kötü bir duygu.Bana şiddet uyguladığında, Düşündüm de ne yaptım, çok zormuş… Çünkü o benim çocuklarımın babası, eski sevgilim “Eşimin yaptığını affettim. Hatalar yaptım, hatalar yaptım ama hiçbir zaman çocuklarıma ve eşime zarar verecek bir şey yapmadım.”

“BARIŞI YENİDEN KURMANIN HİÇBİR YOLU YOK”

“Boşandıktan sonra eski eşimle bir süre barıştık. Artık onu sevmiyorum. İkinci kez evlenmeyi düşündük. Bir daha barışmaya niyetimiz yok. Aşk ve sevgi bitti, Artık sadece anne babayız. Çocuklarımın velayeti bendeydi ama şehre taşındığımda eski eşim velayet davası açtı. Kendimi iyi hissetmediğim bir dönemdi. “Velayeti vermeyi kabul ettim.” çünkü bu bir dönemdi. Eğer bir gün çocuklarım yaşananlardan sorumlu tutulursa nasıl tepki vereceğimi bilmiyorum.”

ulus-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu