Yaşam

Kova Burcu Kızgın Olduğunda Kaçmanız Gereken 8 Özellik

Her burç, farklı özellikleri nedeniyle mutsuz ya da kızgın olduğunda belirli davranışlar sergiler. Örneğin Balık burcu bitince ağlar, Koç burcu saldırgan olabilir.

Kova burçlarının özelliklerinden yola çıkarak kısıtlı veya üzgün olduklarında nasıl davrandıklarını gözlemledik. Bakalım Kova burçları güçleri kötüyken nasıl davranıyor…

1. Kaçamak cevaplarına bakarak sonlarının gergin olduğunu anlayabilirsiniz.

Kova burçlarının bitişini anlamak istiyorsanız tarzına bakabilirsiniz. Normalde tartışmaktan ve konuşmaktan hoşlanan Kova burcu, sinirlendiğinde yüzeysel veya kaçamak cevaplar verebilir.

2. Bir derdini karşısındakine anlatamayacağından o kadar emindir ki konuşmayı keser.

Kova burcunun baskın karakterleri vardır. Tartışmada savundukları bir görüş varsa, mutlaka gerçekçi argümanları vardır. Karşıdaki kişi onu kızdırmaya başlarsa konuşmayı bırakma ihtiyacı hisseder.

3. Çünkü ağzınızı bozabilir…

Kova burçları çok düşük bir tolerans düzeyine sahiptir. Sabit bir burç olduğu için kendi niyetinden sapmaz. Bir oburun görüşüne saygı duysa bile onu küçümseyebilir. Bu ruh hali değişimleri sona erdiğinde, berbat sözler söylemeye hazırdır.

4. Konuşmayı bırakmışsa bağları kesip atar.

Kova burçları yaşadıklarını bir kez anlatır. Çaba göstermek onun için durumu gerçeklerle sunmaktır. Bu onun için çok kolay olsa da duygularıyla yaklaşan biri onu anlamayabilir. Durum böyle olunca sabırsız Kova burcu kürek çekmekten nefret eder.

5. Siniri yıpranmış bir Kova burcu için o gün sıkıcı ve bitkin geçecektir.

Aşırı akıl Kova, mantığın sularında yüzerken boğulabilir. Ortada kanı kaybolurken fiziki çalışmasına ayak uyduramaz.

6. Hiçbir şeyle ilgilenmemeye başlar.

Bir Kova burcunun işten ayrılıp kanepede televizyon izlemesi zor. Hele ki uzun süredir böyleyse bir sorun var demektir.

7. Kimseyi dinlemez.

Pervasız bir Kova, üzgün veya depresif olduğunda içe dönüklüğe daha da kayıtsız hale gelir. Tepkileri sert olabilir. Kafasında.

8. Hareketleri her şeyi anlatır.

Kova burçları depresif hissettiklerinde susarlar ama neye kızgın olduklarını çokça mimik yaparak anlayabilirsiniz. Rastgele bir duruma tepkisiz kalması mümkün değildir.

haberalmus.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat firmaları
Başa dön tuşu