Haber

TFF, Kahramanmaraş’ta Meydana Gelen Depremde 5 Hakem ve 1 Gözlemcinin Hayatını Kaybettiğini Açıkladı

Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesinde meydana gelen 7.7 büyüklüğündeki deprem nedeniyle binlerce vatandaşımız hayatını kaybetti. Sabahın erken saatlerinde meydana gelen depremden sadece birkaç saat sonra Elbistan’da 7.6 büyüklüğünde bir deprem daha meydana geldi. Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), 10 ili enkaz yığınına çeviren deprem bölgesinden acı haberi duyurdu.

Merkez üssü Kahramanmaraş’ın Pazarcık ve Elbistan ilçeleri olan yıkıcı depremler geniş bir alanı etkiledi. Binaları yerle bir eden felakette on binlerce insan hayatını kaybetti.

İlk depremin üzerinden günler geçmesine rağmen enkaz altından mucize haberleri gelmeye devam ediyor.

Ümidimi yeşerten haberlerle birlikte acı haberler de yüreğimizi ateş yakmaya devam ediyor.

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), faciada çeşitli klasmanlarda görev yapan hakem ve gözlemcilerin hayatını kaybettiğini duyurdu.

“Kahramanmaraş il hakemi Furkan Kürşad Demir, Gaziantep il gözlemcisi Cevdet Karakurt, Hatay’da aday hakemlerimiz Cevher Çakmak ve Ceren Çakmak kardeşler, Hatay’da yine il hakemi Hasan Bihan ve bölge Hatay’da hakemler maalesef yardımcı hakem Eyyüp Saydam’ı kaybettik.

“Rahmetli hakem ve gözlemcilerimize Allah’tan rahmet; Kederli ailesine, yakınlarına ve tüm futbol camiamıza başsağlığı dileriz.

haberaltinekin.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu