Haber

Yeniden Refah Partisi Kestel Belediye Başkan Adayı Önder Tanır Coşkuyla Karşılandı

Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan tarafından yeniden Refah Partisi Kestel Belediye Başkanı Adayı olarak gösterilen Başkan Tanır, Kestel’de coşkuyla karşılandı.

Yeniden Refah Partisi’nin Kestel Belediye Başkan Adayı ve Genel Lideri ilan edilen Dr. Fatih Erbakan’ın rozetini taktığı Kestel Belediye Başkanı Önder Tanır, ilçede coşkuyla karşılandı. Kestel İlçe Teşkilatı önünde toplanan yüzlerce kişi, Önder Tanır’ı ellerinde bayrak ve meşalelerle karşıladı. Başkan Tanır’a, Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Naim Öztürk, İl Başkanı Murat Kolancı, Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sedat Yalçın, Kestel İlçe Başkanı Yakup Acar ve örgüt üyeleri eşlik etti.

“Kestel’e sözümüz; yapacak çok işimiz var”

Yeniden Refah Partisi Kestel İlçe Merkezi önünde adaylığını açıklayan Kestel Belediye Başkanı Tanır, “2019 yılında halkımızın desteğiyle belediye başkanlığı görevine başladım ve mücadele ettim. Sanırım bunu sayabiliriz. kalfalık dönemi gibi. Mahalle, din, dil, ırk ayrımı yapmadan.” Hem merkezimizde hem de köylerimizde kapsayıcı olduk. Şu anda 75 bini aşan nüfusumuza en küçüğünden en büyüğüne kadar dost olmaya çalıştık. Biz seni hiçbir zaman küçümsemedik. Siz buna tanıksınız. Geçtiğimiz dönem zor bir dönemdi. Pandemi dönemi tüm dünyanın mücadele ettiği, tüm aksaklıkların yaşandığı bir dönemdir. Ekonomik sıkıntılar ve 6 Şubat depremi. Biz tüm bu aksilikleri mazeret olarak kabul etmedik, çalıştık, eserler ortaya koyduk. Geçtiğimiz Mayıs ayında 4 büyük projemizin açılışını yaptık. Birçok hizmeti birlikte hayata geçirdik. Önümüzde 31 Mart seçimleri var. İnşallah Ustalık Çağımızda Yeniden Refah Partimizle, teşkilatımızla ve bizi yalnız bırakmayan siz Kestelli hemşehrilerimizle sosyal projeleriyle, kültürüyle, sanatıyla, yaşanılacak, imrenilecek bir ilçe olacaktır. herkesin yaşamak istediği altyapı ve üstyapı. Ustalık çağımızda bu çalışmayı taçlandıracağız. Bu anlamda bize güvenenlere bir kez daha şükranlarımı ve şükranlarımı sunmak istiyorum. 75 bin nüfuslu Kestel’de biriz, beraberiz. Kardeşçe yaşadık, birlikte kardeşçe yaşamaya devam edeceğiz. İnşallah Önder Sedat’ımız Bursa’da da iz bırakacaktır. Bu anlamda bizi yalnız bırakmadılar. “Şükranlarımızı sunuyoruz” dedi. -BURSA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu