Haber

Samsunspor-İstanbulspor maçı neden ertelendi? Samsunspor-İstanbulspor maçı ne zaman oynanacak?

Samsunspor İstanbulspor ile İstanbulspor arasında oynanması planlanan maç 13. dakikada durdurularak başka bir güne ertelendi. Futbolseverlerin merakı ortasında maçın neden ertelendiği ortaya çıktı. Peki Samsunspor-İstanbulspor maçı neden ertelendi? Samsunspor-İstanbulspor maçı ne zaman oynanacak?

SAMSUNSPOR – İSTANBULSPOR MAÇI NEDEN ERTELENDİ?

Samsunspor ile İstanbulspor, ligin 4. haftasında Samsun 19 Mayıs Stadı’nda karşı karşıya geldi. Mücadelenin hakemi Burak Şeker, maçın 12. dakikasında topun yerde sekmediğini ve hareket etmediğini fark edince maçı durdurdu. Topu eline alan hakem Şeker, topun birkaç farklı noktadan sıçrayıp sıçramadığını denedi. Hakem ve oyuncular sahayı temizlemek için kısa süreliğine soyunma odasına gitti. Yağmurun etkisini azaltmaması üzerine yardımcılarıyla birlikte sahaya giren hakem Burak Şeker, her iki grubun kaptanlarını ve teknik yöneticilerini arayarak, birkaç denemeden sonra topun sıçramaması üzerine maçın ertelendiğini bildirdi.

SAMSUNSPOR – İSTANBULSPOR MAÇI NE ZAMAN OYNANACAK?

Oynanacak karşılaşmanın tarihi ise henüz belirlenmedi. Karşılaşmanın hakemi Burak Şeker, topun yerde sıçrayıp sekmediğini kontrol ettikten sonra erteleme kararı aldı. Maçın ne zaman oynanacağını TFF açıklayacak.

haberosmancik.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat firmaları
Başa dön tuşu